На домашню      |      Новини      |     Біографія     |       Гостьова книга       |        Контакти
© 2005 All rights reserved.
"Дивоструни"
тріо бандуристок Інституту мистецтв
Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки
м.Луцьк


Тріо бандуристок "Дивоструни" у Польщі

     19- 20 грудня 2005 року тріо бандуристок "Дивоструни"( К.Ковальчук, А.Омельчук, Н.Никитюк)  у складі делегації Волинського державного університету імені Лесі Українки:  проректора з міжнародних зв"язків проф. Кучерепи М.М., проректора з науки проф. Арцишевського Р.А., представників навчального та міжнародного відділів отримали можливість представити національне мистецтво у Вищій технічній школі м.Хелма. На урочистому святкуванні Різдва Христового, на зустрічі з адміністрацією польського вузу  та на концерті для студентів цього навчального закладу бандуристами ВДУ було виконано  українські колядки, народні пісні, твори сучасних композиторів.
     Польська  слухацька аудиторія виявила особливу зацікавленість українським народним інструментом та репертуаром бандуристок. Відбулось ряд незабутніх польсько-українських творчих зустрічей.

     Тріо бандуристок "Дивоструни" висловлюють подяку за організацію поїздки ректору Волинського державного університету імені Лесі Українки проф. Коцану І.Я.,  проректору з міжнародних зв'язків проф. Кучерепі М.М., проректору з науки проф. Арцишевському Р.А. та міжнародному відділу ВДУ.

грудень 2005р.
Делегація ВДУ у Вищій технічній школі м.Хелм
Виступ тріо "Дивоструни" у актовій залі вузу
Проф. Кучерепа М.М., проф. Арцишевський Р.А. з представниками
адміністрації польського вузу
Українська делегація та ректорат Вищої технічної школи